Převážíme vaše zásilky
po České republice i po celé Evropě

Mezinárodní spedice,
Doprava
a Motorsport

Naší hlavní činností je vnitrostátní a mezinárodní spedice. Obsloužíme vás však komplexně v oblasti logistiky, a to s maximální spolehlivostí.
O tom, že se nám tento cíl daří plnit, svědčí především skvělé a dlouhodobé reference našich zákazníků. Nejen, že si nás opakovaně vybírají k zajištění přeprav pro své zboží, ale doporučují nás i svým zákazníkům, což je pro nás největší ocenění práce. Díky tomu káždý rok rosteme o 20%.

Jsou pro vás otevřeny dvě pobočky - v Jičíně v Královéhradeckém kraji a v Plzni. Náš tým - zkušení dispečeři s dlouholetou praxí v oboru - jsou vám neustále k dispozici. V současné době obsluhujeme zákazníky ze všech oblastí obchodu, který je rovnoměrně rozdělen v oblastech: automobilový průmysl, stavebnictví a chemický průmysl.

Pod vedením Věroslava Cvrčka, zkušeného závodníka a mechanika s desetiletou praxí v týmu Škoda Motorsport, se Rexteam pohybuje v motoristickém sportu téměř tři desetiletí. Od sezóny 2006 pravidelně získáváme tituly mistrů ČR a SR, kterých vlastníme v současné době 16.
Kromě závodění nabízíme pronájem a servisování soutěžních vozů a speciálů Škoda, cateringové služby, půjčovnu závodních vozů k marketingovým účelům nebo například možnost svezení na uzavřeném okruhu jedním ze špičkových pilotů MMČR.

Vyberte si tedy službu, kterou potřebujete a o zbytek se postaráme už my.

COPYRIGHT © 2015-2021 SPEDIX.CZ, LP. PRIVACY POLICY ALL RIGHTS RESERVED.